Proje Açıklaması

Gündoğdu Harita Ticaret Sanayi Ltd. Şti.

Adını ilk faaliyet alanı Harita ve Kadastro sektöründen alan Gündoğdu Harita kurulduğu 2007 yılından itibaren kendi alanında uzmanlaşmış kadrosuyla kazandığı deneyim, bilgi birikimi ve profesyonel hizmet anlayışı ile özellikle inşaat sektöründe başarılı projelere imza atmış, ülkemizin gelişmesine önemli katkıda bulunan inşaat projelerinde haritacılık faaliyetlerinde bulunarak vizyonunu ortaya koymuştur.

Başta yol inşaatı olmak üzere inşaat ve harita mühendisliğinin birçok alanında faaliyet gösteren Gündoğdu Harita hizmet verdiği kurumlara ve idarelere sunduğu olanaklar ile yüksek bir kalite ve güven düzeyini yakalamıştır. Sürekli büyüyen makine parkı ile iş gücünü artıran firmamız sektörün öncü firmaları arasına girmeyi başarmıştır.

Vizyonu çağın teknolojisine ve imkanlarına ayak uydurarak sürekli gelişmek olan Gündoğdu Harita görev aldığı projelerde misyonunu ortaya koyarak üzerinde düşeni eksiksiz ve zamanında yapmış, en önemlisi sektörün güvenilir firmalarından biri olmuştur.

Yol inşaatının yanı sıra alt yapı ve üst yapı işlerinde de başarılı projelere imza atan firmamız sadece bulunduğu yerde değil, batıdan doğuya birçok ilde ülkemizin yol ağının gelişmesinde görev alan büyük firmaların taşeronu olarak katkıda bulunmuş ve sektörde vizyonunu ortaya koymuştur.

Makine parkımızdan aldığımız güç ile sürekli gelişen ülkemize aynı gaye ve hizmet anlayışı ile hizmet etmek öncelikli hedefimizdir.
Bulunduğu lokasyonda halen Harita ve Kadastro hizmetleri veren firmamız üretim tesisi ve konut inşaatı alanında kendini ispatlamış olup içerisinde ölçüm hizmetlerinin olduğu her alanda aranan firma olmuştur. Deneyimli kadrosu ve alanının en iyisi marka ölçüm cihazlarıyla talepleri en hızlı ve kusursuz şekilde karşılamak her zaman amacımız olmuştur.

2016 yılında şirketlerimizi grup altında toplayarak amacımız doğrultusunda ilerlemeye devam ederken kendi üretim tesisimizi inşaat etmenin haklı gururunu yaşıyoruz.

Bölgemizle ilgili gelişmelerden haberdar olmak için e-posta bültenimize kayıt olunuz.