Ferizli Organize Sanayi Bölgesi
Ferizli Organize Sanayi Bölgesi
Ferizli Organize Sanayi Bölgesi
Ferizli Organize Sanayi Bölgesi
Ferizli Organize Sanayi Bölgesi

KANALİZASYON, YAĞMURSUYU, İÇME SUYU, ÜRETİM SUYU

Altyapı Uygulama işi olan Kanalizasyon, Yağmursuyu, İçme suyu, Üretim suyu, Yangın suyu, Dere ve Araç Geçişi Menfezi Yapım işi 24.04.2015 tarihinde işe başlanılmış olup, 20.12.2015 tarihinde tamamlanmıştır. Bu iş kapsamında parsel bağlantıları dahil olmak üzere;

• Kanalizasyon : 5.245 metre boru,
• Yağmursuyu : 6.612 metre boru,
• İçme suyu:İsale hattı 3.008 metre, Şebeke hattı 4.619 metre olmak üzere toplam 7.627 metre,
• Üretim suyu: 3.999 metre boru döşenmiştir.
• Menfezler: Ferizli OSB Bağlantı Yolu üzerinde 2 adet Menfez İnşa edilmiş olup,

¬ 4,5*4 metre ebatta 52 metre uzunluğundaki araç geçiş menfezi Değirmencik Mahallesindeki vatandaşlarının köy-tarla ulaşımını sağlamaktadır.
¬ 2,5*2 metre ebatta 38 metre uzunluğundaki su geçiş menfezi Sakarya nehrine deşarj olan kuru dere üzerinde bulunmaktadır.

Ferizli OSB, Ferizli Organize Sanayi Bölgesi, Ferizli Organize, Sakarya Ferizli Organize, Ferizli, Organize, Sanayi, Ferizli osb sakaryadan ferizliye giderken karşınıza ferizli organize sanayi bölgesi çıkmaktadır. Şehrin değişik yerlerinde ferizli osb, ferizli organize sanayi bölgesi bulunan ve gelişmeler sonucu bulundukları Ferizli Organize Sanayi Bölgesinin gerekli olduğuna karar veren Ferizli OSB bu bir ilki ferizli de gerçekleştirmiştir. Ferizli OSB içerisinde birçok firmanın bulunuduğu bir gerçektir. Ferizli organize sanayi bölgesinde son güvenlikli altyapı kaliteli internet altyapısı Ferizli OSB için vazgeçilmez oluyor. Bu şekilde Ferizli OSB için en güzel değer Ferizli organize sanayi bölgesi oluyor. Ferizlinin üretici bölgeleri de Ferizli organize sanayi bölgesini Ferizli OSB olarak tercih ediyor. Bölgemizde büyük çaplı firmalar ile Ferizli organize sanayi bölgesi sürekli büyüme gösteriyor.