Ferizli Organize Sanayi Bölgesi
Ferizli Organize Sanayi Bölgesi
Ferizli Organize Sanayi Bölgesi
Ferizli Organize Sanayi Bölgesi
Ferizli Organize Sanayi Bölgesi

DOĞALGAZ ALTYAPI UYGULAMA İŞİ

Agdaş (Adapazarı Gaz Dağıtım A.Ş.) lisans bölgesinde yer alan Ferizli Organize Sanayi Bölgesine doğalgaz arzını sağlamak amacıyla Ferizli İlçe Jandarma Komutanlığı mevkiindeki mevcut 8” AGDAŞ hattından canlı bağlantı işlemi ile hattın 2.131 metre sonrasındaki Organize Sanayi Bölgesi sınırlarında kurulacak olan ölçüm istasyonuna ( MS-B ) bağlantı yapılacaktır.

Proje kapsamındaki 8” çelik hat uzunluğu 2.131 metre, 6” çelik hat uzunluğu 1.390 metre, 4” çelik hat uzunluğu 182 metre olup, toplamda 3.703 metre çelik hat döşenecektir. Polietilen hat ile ilgili olarak, Ø125 polietilen hat uzunluğu 3.063 metre, Ø63 polietilen hat uzunluğu 800 metre, Ø32 polietilen hat uzunluğu 14 metre olup, toplamda 3.877 metre polietilen hat döşenecektir. Saha içi dağıtımı ve parsel bağlantıları bu iş kapsamında yaptırılacaktır.

Doğalgaz altyapı işi için müteahhit firmaya 25.04.2017 tarihinde iş yeri teslimi yapılmış olup, iş 10.09.2017 tarihinde iş tamamlanacaktır.

Ferizli OSB, Ferizli Organize Sanayi Bölgesi, Ferizli Organize, Sakarya Ferizli Organize, Ferizli, Organize, Sanayi, Ferizli osb sakaryadan ferizliye giderken karşınıza ferizli organize sanayi bölgesi çıkmaktadır. Şehrin değişik yerlerinde ferizli osb, ferizli organize sanayi bölgesi bulunan ve gelişmeler sonucu bulundukları Ferizli Organize Sanayi Bölgesinin gerekli olduğuna karar veren Ferizli OSB bu bir ilki ferizli de gerçekleştirmiştir. Ferizli OSB içerisinde birçok firmanın bulunuduğu bir gerçektir. Ferizli organize sanayi bölgesinde son güvenlikli altyapı kaliteli internet altyapısı Ferizli OSB için vazgeçilmez oluyor. Bu şekilde Ferizli OSB için en güzel değer Ferizli organize sanayi bölgesi oluyor. Ferizlinin üretici bölgeleri de Ferizli organize sanayi bölgesini Ferizli OSB olarak tercih ediyor. Bölgemizde büyük çaplı firmalar ile Ferizli organize sanayi bölgesi sürekli büyüme gösteriyor.