Ferizli Organize Sanayi Bölgesi
Ferizli Organize Sanayi Bölgesi
Ferizli Organize Sanayi Bölgesi
Ferizli Organize Sanayi Bölgesi
Ferizli Organize Sanayi Bölgesi

TELEKOMÜNİKASYON ALTYAPI UYGULAMA İŞİ

Ferizli OSB Telekomünikasyon altyapı uygulama işi için Türk Telekom ile protokol yapılmıştır. Bu iş kapsamında çift cidarlı HDPE Ø90 boru 9862 metre uzunluğunda boru döşenecektir. Fiber optik kablo çekilerek sanayicilerin en üst düzeyde iletişim ihtiyaçlarının karşılanması sağlanacaktır.

Telekom altyapı işi için müteahhit firmaya 25.04.2017 tarihinde iş yeri teslimi yapılmış olup, iş 10.07.2017 tarihinde iş tamamlanacaktır.

Ferizli OSB, Ferizli Organize Sanayi Bölgesi, Ferizli Organize, Sakarya Ferizli Organize, Ferizli, Organize, Sanayi, Ferizli osb sakaryadan ferizliye giderken karşınıza ferizli organize sanayi bölgesi çıkmaktadır. Şehrin değişik yerlerinde ferizli osb, ferizli organize sanayi bölgesi bulunan ve gelişmeler sonucu bulundukları Ferizli Organize Sanayi Bölgesinin gerekli olduğuna karar veren Ferizli OSB bu bir ilki ferizli de gerçekleştirmiştir. Ferizli OSB içerisinde birçok firmanın bulunuduğu bir gerçektir. Ferizli organize sanayi bölgesinde son güvenlikli altyapı kaliteli internet altyapısı Ferizli OSB için vazgeçilmez oluyor. Bu şekilde Ferizli OSB için en güzel değer Ferizli organize sanayi bölgesi oluyor. Ferizlinin üretici bölgeleri de Ferizli organize sanayi bölgesini Ferizli OSB olarak tercih ediyor. Bölgemizde büyük çaplı firmalar ile Ferizli organize sanayi bölgesi sürekli büyüme gösteriyor.